Jelínek Josef (Čimelice 1871-1945 Turnov)
Noční příboj, signováno vlevo dole JJelínek, olej/plátno, 95,5 x 111 cm, v minulosti restaurováno, lehce poškozená malba, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |